Üniversite Temsilcileri

Aşağıda üniversitelerdeki MD gönüllülerinin listesi var. Kendi üniversitenizden gönüllünüzle iletişime geçip dergimize abone olabilirsiniz. 30 ve üzeri gruplar için %35 indirim yapıyoruz.

Üniversitenizden bir gönüllü yok mu? Siz gönüllü olun! Dergimiz çıktığında tüm abonelerinizin dergilerini dağıtmanız için size gönderelim.

ÜniversiteBölümTemsilci Ad SoyadTemsilci E-posta
Ankara ÜniversitesiMatematikAze Deniz Akpınarazedenizmath@gmail.com
Ankara Yıldırım Beyazıt ÜniversitesiMatematikSeda Nur Canbaysedacanbay46@gmail.com
Boğaziçi ÜniversitesiMatematikCemre Su Altınözcemresualtinöz@gmail.com
Bursa Teknik ÜniversitesiMatematikHamza Geçmişhmzgecmis@gmail.com
Ege ÜniversitesiMatematikYener Emirhan Kayayenerekaya@gmail.com
Eskişehir Teknik ÜniversitesiMatematikMustafa Uzunmustafau@eskisehir.edu.tr
Galatasaray ÜniversitesiMatematikGülşen Topoğlugulsentopolu@gmail.com
Gebze Teknik ÜniversitesiMatematikMustafa malkoçmmalkoc19@gmail.com
Hacettepe ÜniversitesiMatematikEmre Şahinemresahinmath@gmail.com
İstanbul ÜniversitesiMatematikRabia Kayarabiakyy.11@gmail.com
Kastamonu ÜniversitesiMatematikSelinay İşlerselinayisler06@gmail.com
Koç Üniversitesi
Manisa Celal Bayar ÜniversitesiMatematik ÖğretmenliğiAhmet Delildelil@hotmail.com
Marmara ÜniversitesiMatematikBeyza Göktanbeyzagktn@gmail.com
MEB-Yunus Emre OrtaokuluKahramanmaraşTürker Kayalıoğluturker.kayalioglu@metu.edu.tr
Mimar Sinan Güzel Sanatlar ÜniversitesiMtematikZerda Fatmanur Erbaşzerdafatmanur@gmail.com
Orta Doğu Teknik ÜniversitesiBilgisayar MühendisliğiRıdvan Kutay Sivriridvankutaysivri@gmail.com
Sabancı ÜniversitesiArif Kemal Sarıarifkemal@sabanciuniv.edu
Selçuk ÜniversitesiMatematikŞerife Nur Öz1729nur@gmail.com
TED Üniversitesiİlköğretim Matematik ÖğretmenliğiAleynanur Akbabaaleynanur.akbaba@tedu.edu.tr
Yeditepe ÜniversitesiMatematikSimge Çavuşlarcavuslarsimgeial@gmail.com
Yıldız Teknik ÜniversitesiMatematikMelih Mert Oskaymelihmertoskay@gmail.com