| Abonelik

Aşağıda üniversitelerdeki MD gönüllülerinin listesi var. Kendi üniversitenizden gönüllünüzle iletişime geçip dergimize abone olabilirsiniz. 30 ve üzeri gruplar için %35 indirim yapıyoruz.

Üniversitenizden bir gönüllü yok mu? Siz gönüllü olun! Dergimiz çıktığında tüm abonelerinizin dergilerini dağıtmanız için size gönderelim.

ÜniversiteBölümTemsilciE-posta
Selçuk ÜniversitesiMatematikŞerife Nur Öz1729nur@gmail.com
TED Üniversitesiİlköğretim Matematik ÖğretmenliğiAleynanur Akbabaaleynanur.akbaba@tedu.edu.tr
Sabancı ÜniversitesiArif Kemal Sarıarifkemal@sabanciuniv.edu
Marmara ÜniversitesiMatematikBeyza Göktanbeyzagktn@gmail.com
Yeditepe ÜniversitesiMatematikSimge Çavuşlarcavuslarsimgeial@gmail.com
Boğaziçi ÜniversitesiMatematikCemre Su Altınözcemresualtinöz@gmail.com
Manina Celal Bayar ÜniversitesiMatematik ÖğretmenliğiAhmet Delildelil@hotmail.com
Hacettepe ÜniversitesiMatematikEmre Şahinemresahinmath@gmail.com
Galatasaray ÜniversitesiMatematikGülşen Topoğlugulsentopolu@gmail.com
Yıldız Teknik ÜniversitesiMelih Mert Oskaymelihmertoskay@gmail.com
Orta Doğu Teknik ÜniversitesiEndüstri MühendisliğiÖznur Bulcaoznurbulcaa@gmail.com
İstanbul ÜniversitesiMatematikRabia Kayarabiakyy.11@gmail.com
Orta Doğu Teknik ÜniversitesiBilgisayar MühendisliğiRıdvan Kutay Sivriridvankutaysivri@gmail.com
Ankara Yıldırım Beyazıt ÜniversitesiMatematikSeda Nur Canbaysedacanbay46@gmail.com
Kastamonu ÜniversitesiMatematikSelinay İşlerselinayisler06@gmail.com
MEB-Yunus Emre OrtaokuluKahramanmaraşTürker Kayalıoğluturker.kayalioglu@metu.edu.tr
Boğaziçi ÜniversitesiMatematikUmut Gürumut.gur@boun.edu.tr
Ege ÜniversitesiMatematikYener Emirhan Kayayenerekaya@gmail.com
Mimar Sinan Güzel Sanatlar ÜniversitesiMatematikZerda Fatmanur Erbaşzerdafatmanur@gmail.com